Moda na jesień z blue shadow

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 lipca 2013
Kategoria:

Pokaz blue shadowPolska marka odzieżowa blue shadow organizuje pokaz kolekcji jesiennej dla klientów hurtowych. Zaprezentowane zostaną trendy w modzie, które będą obowiązywać tej jesieni.

Pokaz odbędzie się w Łodzi, 11 sierpnia, w C.H PTAK, w Pasażu Centralnym (boks 129A). Firma zaprasza na pokaz klientów hurtowych, którzy będą mogli zapoznać się z propozycjami blue shadow na najbliższą jesień. Firma zaprezentuje swoją kolekcję odzieży zgodną z najnowszymi tendencjami w biznesie odzieżowym. Zapowiadana jest również niespodzianka dla uczestników pokazu.

Firma blue shadow szyje odzież dla kobiet w różnym wieku. Cechują ja krótkie serie, kolekcje limitowane oraz duża rozpiętość rozmiarów szytych ubrań (od rozmiaru 36 do 56).

Franczyza blue shadow jest adresowana do sklepów, które już działają, jak i do nowych punktów sprzedaży. Ważne jest, że sprzedając produkty blue shadow franczyzobiorca nie musi rezygnować ze sprzedaży produktów innych firm. Brak też ograniczeń związanych z lokalizacją sklepu, czy też z jego powierzchnią. Nie jest również pobierana – co ważne - opłata licencyjna i marketingowa. Wiążąc się umową franczyzową z blue shadow partnerzy biznesowi otrzymują narzędzia do optymalizacji zatowarowania oraz marketingowe wsparcie sprzedaży, a także wsparcie obsługi klienta i sprzedaży.

Katarzyna Suzonowicz-Kaflik

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram