Mocna końcówka roku w Atlantiku

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 listopada 2013
Kategoria:

AtlanticKoniec roku to dla Atlantic czas intensywnego rozwoju. 29 listopada firma otworzy salon w krakowskiej Galerii Bronowice. Będzie to już 6 salon otwarty przez Atlantic w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W 2013 roku pod szyldem Atlantic powstało łącznie 9 nowych salonów. 8 z nich to sklepy franczyzowe. Nowe sklepy powstają zarówno w dużych miastach jak i mniejszych miejscowościach. W ostatnich tygodniach firma otworzyła salony m.in. w Toruniu, Poznaniu, Nowym Sączu i Czechowicach Dziedzicach. Wszystkie nowe salonów otwarto na terenie nowo otwartych bądź rozbudowywanych centrów handlowych.

Od dłuższego czasie Atlantic intensywnie rozbudowuje swoją sieć sprzedaży w Polsce i na świecie. Poszerzanie sieci detalicznej to ważny element strategii rozwoju firmy, która stawia zarówno na wzrost numeryczny jak i jakościowy. Firma bowiem nie tylko otwiera nowe salony, ale też zmienia ich wystrój zgodnie z nową koncepcją marki.

Rozwój sieci Atlantic nie ogranicza się tylko do Polski. Marka jest obecna na 16 rynkach w Europie i Azji. Najwięcej salonów Atlantic posiada w Rosji i na Ukrainie. Tam też firma najszybciej się rozwija. W Rosji Atlantic otworzył w tym roku 39 nowych salonów, a tylko w listopadzie sieć powiększyła się o 7 nowych lokalizacji. Podobnie szybki rozwój Atlantic obserwujemy na Ukrainie. Od początku roku otworzono tam 11 sklepów.

Atlantic jest liderem i ekspertem na rynku bielizny damskiej i męskiej w Polsce. Wysoka jakość i innowacyjne wzornictwo sprawiają, że produkty marki Atlantic od ponad 20 lat cieszą się niezmiennym zaufaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie sieć Atlantic to ponad 200 salonów w Polsce i na świecie. Atlantic to połączenie najnowszych trendów z nowoczesnymi technologiami i wysoką jakością, od lat potwierdzane satysfakcją klientów.

KB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram