Mobilny dom przyniesie zyski 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Mobilny dom przyniesie zyski 

Lato to rozkwit biznesów opartych o koncepty mobilne. Najwyraźniej widać to w gastronomii, gdzie do barów na kółkach ustawiają się kolejki po lody, gofry, zapiekanki, hotdogi, czy inne ciepłe dania. Zwykle franczyzodawcy oferujące tego typu koncepty zapewniają swoim partnerom również sprzęt. Co nie oznacza, że nie można nabyć go samemu. Zainteresowani prowadzeniem mobilnej knajpy, hotelu czy myjni samochodowej mogą skorzystać z rozwiązania jakim są modułowe domy mobilne Mobilhome®. 

Mobilhome® to modułowy dom mobilny, który można postawić w dowolnym miejscu i czasie. Nie trzeba się już martwić o pozwolenie na budowę, wystarczy tylko zgłoszenie. Jest to konstrukcja, która może występować jako motel, sklep, biuro, dom, czy mała gastronomia, bo w tej architektonicznej bryle można zrealizować wiele pomysłów.

Podstawowy moduł ma 24 m² i w dowolny sposób może się łączyć z kolejnymi. W budowie Mobilhome® stosuje się stężoną konstrukcję drewnianą, a dzięki grubej warstwie ocieplenia i zastosowanemu ogrzewaniu z powodzeniem służy do użytkowania całorocznego. Wykończenie z zewnątrz jest z drewna oraz aluminium.

Cena modułu podstawowego wynosi 90 tys. netto zł. Natomiast cena indywidualnego projektu wykonawczego to kolejne 15 tys. netto zł. Elewacje takiego domu pokrywane są impregnowanym drewnem oraz kasetonami aluminiowymi. Obiekt zostaje wyposażony w wysokiej klasy stolarkę aluminiową. Ściany i sufit są pomalowane, łazienka w pełni wyposażona, elektryka wraz z systemem grzewczym w pełni rozprowadzona. Z kolei o materiale wierzchni podłogi oraz montaż samych opraw oświetleniowych decyduje klient.

Produkcję poprzedzają wspólne ustalenia zakończone projektem wykonawczym, stanowiącym podstawę wykonania modułu. Zamawiający ma niemal nieograniczony wpływ na ostateczny wygląd obiektu. Określa rodzaj elewacji, rozmieszczenie otworów okiennych, drzwiowych, materiały, kolory, sposób otwierania frontowej witryny.

Ponadto może wybrać układ łazienki, umiejscowienie podejścia pod aneks kuchenny, rozmieszczenie włączników i gniazd zasilania. Jest to szczególnie istotny etap przy docelowym wykorzystaniu modułu w celach gastronomicznych, komercyjnych lub stworzenia większego zestawu mieszkalnego. Na tym etapie klient ma bezpośredni wpływ nie tylko na wygląd, ale i na ostateczną cenę.

Zainteresowanych takim rozwiązaniem zapraszamy do kontaktu:

reklama@vdstudio.pl

tel. 665 898 861

Obecnie dwa z nich w pełni gotowe czekaja na nabywcę w preferencyjnej cenie 80tys./szt netto

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram