Mobilne lodziarnie to nie tylko „świderki” i „włoskie”

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 lutego 2015
Kategoria:
Foto: Hard-Ice

Foto: Hard-Ice

Przyjęło się, że lody z "budki" to głównie świderki i włoskie. Branża jednak nie stoi w miejscu. Właściciele mobilnych lodziarni mają możliwość urozmaicić menu, dodając do oferty np. lody gałkowe i orzeźwiające napoje.

Hard-Ice, polski producent maszyn do lodów, z których korzystają m.in. punkty sieci franczyzowych lodziarni Lody Bonano, poszerza ofertę o kolejne urządzenia. Wśród nowości jest maszyna umożliwiająca produkcję lodów gałkowych. Dodatkowo, mobilny punkt lodziarni może być wyposażony w maszynę do amerykańskich świderków zasilaną prądem 230V i nowy granitor.

Nowa, działająca na 230V maszyna nie wymaga podłączania w lokalu tzw. siły. Koszty takiego przyłącza mogą sięgać nawet 1000 zł, więc oszczędność jest zasadnicza – tłumaczy Radosław Charubin, właściciel Hard - Ice.

Kolejną nowością w ofercie są maszyny do lodów gałkowych. Hard – Ice wprowadził cztery rodzaje urządzeń: pasteryzatory, frezery, szokowniki i combi – urządzenie typu „2 w 1”, łączące w sobie funkcje pasteryzatora i frezera.

Granitor z podświetlaną pokrywą zbiornika – ostatni spośród nowych produktów, które trafiły do oferty firmy - to proste w obsłudze urządzenie schładzające. Granitor nadaje się nie tylko do restauracji, pubów, dyskotek czy barów, ale i do mobilnych punktów sprzedaży. Uruchamianie jak i demontaż sprzętu jest prosty, intuicyjny i zajmuje jedynie kilka chwil. Wymaga jedynie podłączenia do prądu oraz miejsca, w którym można przygotować bazowy napój do schłodzenia. Odpowiednia konstrukcja granitora ułatwia zachowanie higieny i pozwala na jego mycie właściwie w każdych warunkach.

INK

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i sprawdź która franczyza będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram