Pizza Bus, mobilna sieć pizzerii planuje dalszy rozwój we franczyzie. Ofertę współpracy kieruje do przedsiębiorców z całej Polski.
Segment mobilnej gastronomii przeżywa rozkwit. Dla wielu właścicieli takich punktów gotowanie na kółkach staje się nie tylko źródłem dochodu, ale też stylem życia. Na fali popularności, którą zdobywają w Polsce food trucki budowę sieci franczyzowej zapowiedziała spółka ANTES, właściciel konceptu Pizza Bus.
- Obecnie działa jeden punkt franczyzowy we Wrocławiu. W dalszych planach mamy nawiązanie współpracy z przedsiębiorcami, którzy podejmą wyzwanie stworzenia sieci pizzerii z najlepszą pizzą „na dowóz” - mówi w rozmowie z nami Anna Tesak z firmy ANTES.
Koncept Pizza Bus sprawdza się zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach. Food truck można postawić w miejscu, gdzie jeszcze nie ma konkurencji oraz obsługiwać imprezy plenerowe.
Serwowanie dań z przyczepy Pizza Bus to niskonakładowy, całoroczny biznes. Minimalna kwota inwestycji wynosi 42 tys. zł netto.