minibank zmienia nazwę!

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 listopada 2008
Kategoria:
projekt_1_1_bok_6.jpg

Placówki minibank już wkrótce zmienią swoją nazwę, kolorystykę, aranżację wewnętrzną i zaczną funkcjonować pod marką „Bank Zachodni WBK Partner”.

Zmiana nazwy jest tak naprawdę początkiem zmian, które będą prowadzić do silniejszego związania placówek partnerskich z marką Banku Zachodniego WBK. „Nasza propozycja spotkała się z aprobatą Agentów do tej pory działających pod marką minibank. Jesteśmy przekonani, że spodoba się również przyszłym Partnerom i zainteresuje Klientów” – mówi Kamil Polikowski Dyrektor Biura Rozwoju minibank.


projekt_1_1_bok_6.jpgDlaczego zdecydowaliśmy się na taką zmianę? Przede wszystkim dlatego, że trudno jest wypromować nową markę. Wymaga to zarówno ogromu pracy, jak i dużych nakładów finansowych.

W związku z tym Biuro Rozwoju minibank, w uzgodnieniu z właściwymi jednostkami Banku, zdecydowało się umożliwić Agentom posługiwanie się marką BZWBK Partner. Liczymy, że rozpoznawalność marki, prestiż i zaufanie, jakim darzą ją Klienci przełoży się na sukces placówek naszych Partnerów. Z kolei połączenie marki BZWBK z wartościami wypracowanymi przez minibank, takimi jak szybkość, prostota obsługi oraz dostępność usług i produktów dzięki lokalizacji placówki blisko Klienta sprawia, że placówki partnerskie stają się nową jakością. Dzięki tej zmianie Partnerzy będą jeszcze bardziej identyfikowani z naszym Bankiem i będą mogli odnosić korzyści z potencjału marki BZWBK.

Kasia Foks, 6 listopada 2008 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram