Miejsce dla Twojej piekarni znajdą fachowcy

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Gorąco Polecam Nowakowski
Gorąco Polecam Nowakowski ma doradcę ds. lokalizacji piekarni.

Dział Powierzchni Handlowych CBRE będzie wspierał franczyzowy koncept piekarni w poszukiwaniu lokalizacji pod punkty handlowe.

W ramach rozwoju konceptu Gorąco Polecam Nowakowski poszukiwane są lokalizacje w topowych biurowcach w Polsce oraz w centrach handlowych i przy ulicach handlowych.

Poszukujemy dla tego konceptu lokalizacji przy ośrodkach biznesowych miast oraz przy głównych ulicach handlowych w większych miastach Polski. Spółka poszukuje wsparcia przy ocenie potencjału lokalizacji oraz reprezentacji ich w procesie negocjacyjnym – komentuje Magdalena Kozińska, Associate Director, Dział Powierzchni Handlowych CBRE.

Gorąco Polecam Nowakowski to prężnie rozwijająca się od 2005 roku sieć punktów sprzedaży, która łączy atmosferę kawiarni z funkcjonalnością piekarni.
W jej ofercie znajdują się przygotowywane na miejscu według własnych receptur kanapki i sałatki, produkty piekarnicze z różnych stron świata, przekąski słodkie i słone, świeżo palona kawa, herbata i napoje zimne.

Koncept wpisuje się w styl życia klientów prowadzących szybkie miejskie życie, tęskniących za oddechem, spokojem i dobrym zdrowym jedzeniem.

Sieć piekarnio-kawiarni zaprasza do współpracy partnerów franczyzowych. Do systemu mogą przystąpić m.in. właściciele sklepu piekarniczego z funkcją kawiarni. Minimalna kwota jaką trzeba zainwestować wynosi 80 tys. zł. Jest ona uzależniona od kosztów remontu i adaptacji lokalu.

Jeżeli chcielibyście poznać więcej szczegółów dotyczących współpracy z Gorąco Polecam Nowakowski, zajrzyjcie do bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram