Międzynarodowe Święto Pizzy 2013 w Da Grasso

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 lutego 2013
Kategoria:
Da_Grasso_PhotoPizza jest jedną z naszych ulubionych potraw, po którą sięgamy, jedząc poza domem. Aby uczcić to, jak bardzo Polacy kochają pizzę, Da Grasso, już po raz trzeci, obchodzi Międzynarodowe Święto Pizzy. Jest to wydarzenie, które dla klientów tej sieci pizzerii stało się tradycją.

Światowy Dzień Pizzy, obchodzony 9 lutego, jest wyjątkowym czasem, kiedy cały świat ucztuje, jedząc pyszną pizzę. Dla Da Grasso ten dzień stał się inauguracją obchodów Międzynarodowego Święta Pizzy 2013, które będzie celebrowane przez kilka następnych tygodni. W minionych latach podobne inicjatywy cieszyły się bardzo pozytywnym odbiorem klientów Da Grasso. Tradycyjnie już na smakoszy pizzy czeka moc wyjątkowych promocji i specjalnych atrakcji, z których będzie można skorzystać od początku lutego aż do końca kwietnia.

Z okazji kolejnego Międzynarodowego Święta Pizzy w lokalach Da Grasso w całej Polsce dostępne są karnety ze specjalnymi kuponami rabatowymi. Klienci pizzerii otrzymają na ich podstawie 12 wyjątkowych rabatów do wykorzystania – zarówno w lokalach, jak i w dostawie – od 9 lutego do 30 kwietnia.

Kupony rabatowe zawsze budzą entuzjazm naszych klientów i spotykają się z dużym zainteresowaniem. Podobnie jak w poprzednich latach, z okazji tegorocznego Międzynarodowego Święta Pizzy w Da Grasso zapraszamy do wspólnego świętowania. Chcemy, żeby trwało ono jak najdłużej, dlatego oddajemy w ręce wszystkich wielbicieli pizzy kolejną odsłonę naszych karnetów z atrakcyjnymi zniżkami –  komentuje Magdalena Piróg, Wiceprezes Zarządu Da Grasso Sp. z o.o.

Międzynarodowe Święto Pizzy 2013 obchodzone będzie również na Facebooku. Z tej okazji
na fanpage’u Sieci Da Grasso 9 lutego zorganizowane zostały konkursy, w których do wygrania były vouchery do pizzerii.

Dodatkowo przygotowana została również specjalna promocja z okazji tegorocznych Walentynek. Każda para, która 14 lutego wybierze się do pizzerii Da Grasso na romantyczny posiłek, otrzyma wyjątkowy upominek w postaci kuponu rabatowego ze zniżką na całą ofertę w lokalu, do wykorzystania przy kolejnej wizycie.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram