Metrohouse z nowym serwisem dla franczyzobiorców 

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 października 2014
Kategoria:
Foto: Metrohouse

Foto: Metrohouse

Agencja nieruchomości Metrohouse uruchomiła nową witrynę dla przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem biura pod jej szyldem. Komplet informacji, które powinni znać wszyscy potencjalni franczyzobiorcy można znaleźć pod adresem...

franczyza.metrohouse.pl. W przystępny sposób mogą oni zapoznać się z oczekiwaniami wobec nowych kandydatów na franczyzobiorców, poznać odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, a także sprawdzić jak wygląda proces podpisania umowy franczyzowej - od pierwszego spotkania do wdrożenia do sieci.

Zainteresowani mogą też poznać bliżej samą spółkę. Autorzy strony przygotowali szereg informacji dla osób, które wcześniej nie były związane z branżą nieruchomości. Nie zabrakło również aktualnych informacji o nowych oddziałach franczyzowych.

Zależało nam na przygotowaniu witryny z informacjami, które ułatwią pierwsze spotkania kandydatów na franczyzobiorców z przedstawicielami Metrohouse. Znacznie łatwiej prowadzi się rozmowy z partnerami, którzy posiadają wiedzę o możliwościach współpracy z naszą firmą, znają nasz model działania i wiedzą, czego można oczekiwać od spółki – mówi Piotr Jarosz, dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej w Metrohouse.

Obecnie w sieci Metrohouse działa ponad 70 franczyzobiorców, a spółka ma podpisane umowy franczyzowe łącznie na 92 lokalizacje. Część z nich przygotowuje się do uruchomienia w najbliższych miesiącach.

Zainteresowanych kontaktem z agencją, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram