Metrohouse otwiera kolejne biura franczyzowe

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 marca 2009
Kategoria:
metrohouse_fotka.jpg

Agencja nieruchomości Metrohouse S.A. pozyskuje kolejnych franczyzobiorców. Tym razem nowe biura należące do sieci powstają w Olsztynie i w Kartuzach.

metrohouse_fotka.jpgJak powiedział Mariusz Kania, prezes Metrohouse, paradoksalnie obecna niekorzystna sytuacja na rynku sprzyja projektom rozwojowym; spółka powiększa się zyskując nowych współpracowników i przygotowuje kolejne koncepcje rozwoju. Kania podaje, że w ostatnim czasie wzrasta zainteresowanie konsolidacją w branży obrotu nieruchomościami, czego dowodem ma być otwieranie kolejnych oddziałów. Robert Spychała, franczyzobiorca Metrohouse z Olsztyna przyznaje, że pomysł otwarcia biura nieruchomości towarzyszył mu od dawna. Przypadkowo zbiegło się to z ofertą otwarcia biura na zasadach franczyzy, gdyż – jak tłumaczy - rozwiązania proponowane przez Metrohouse są spójne z jego koncepcją rozwoju biznesu. Z koeli biuro w Kartuzach będzie już trzecią agencją nieruchomości na Pomorzu uruchomioną pod tą marką. Franczyzobiorca oddziału w Kartuzach już wcześniej miał okazję poznać struktury firmy dzięki pracy w gdańskiej placówce Metrohouse. – Poznałem funkcjonowanie nowoczesnego systemu, narzędzia promocji ofert oraz wysokie standardy działania wykorzystywane w firmie. Postanowiłem otworzyć swoją placówkę franczyzową, która nie tylko spełnia moje marzenia o własnym biurze, ale jest kolejnym punktem Metrohouse na ogólnopolskiej mapie, mówi Andrzej Chmielewski.

Metrohouse podkreśla że profesja pośrednika w obrocie nieruchomościami często nie ma dobrych konotacji, dlatego nowy franczyzobiorca wziął sobie za cel pokazanie zupełnie nowego oblicza tego zawodu na lokalnym rynku. Robert Spychała przyznaje, że kwestie wizerunkowe są dla niego szczególnie istotne. „W silnej grupie łatwiej jest kreować pozytywny wizerunek branży. Nasze obserwacje pokazują, że Metrohouse jest jedną z nielicznych firm na rynku, które prócz działalności komercyjnej dokonują udanych prób zmiany postrzegania zawodu pośrednika.” – dodaje Spychała.

Agnieszka Grabuś, 4 marca 2009 r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram