Męskie hobby daje zysk

Data dodania: 27 października 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Hobby4Men
W sieci Hobby4Men działa 8 sklepów, w tym 2 franczyzowe.

Rośnie sieć sklepów oferująca profesjonalny sprzęt survivalovy, akcesoria turystyczne i sportowe. Kolejny salon został otwarty w Poznaniu.

Sieć sklepów Hobby4Men, oferta których skierowana jest głównie do aktywnych mężczyzn, interesujących się turystyką, survivalem, strzelectwem, samoobroną oraz szeroko rozumianymi militariami i outdoorem powiększyła się o kolejną placówkę. Nowy sklep został otwarty w galerii Posnania.

Jest to szósty sklep firmowy. Pod tą marką działają też dwa sklepy franczyzowe. W przyszłym roku planujemy otworzyć kolejne salony – mówi portalowi Franczyzawpolsce.pl Mirosław Klekot, właściciel firmy Kolter, do której należy marka Hobby4Men.

W tym roku częstochowska firma Kolter obchodzi 25- lecie swojej działalności. Huczny jubileusz uświetniło właśnie otwarcie firmowego salonu w największej poznańskiej galerii handlowej.

Marka Hobby4Men jest obecna na rynku od dziesięciu lat. Na początku działał sklep internetowy, dopiero potem powstały salony sprzedaży w centrach handlowych.

Choć główna grupa docelowa marki to mężczyźni, kobiety również są bardzo częstymi klientami sklepów Hobby4Men, z uwagi na szeroką gamę profesjonalnych produktów do samoobrony oraz możliwości zakupu nietuzinkowego prezentu lub gadżetu dla mężczyzny.

Gama produktowa, obejmuje m.in. pistolety i karabinki wiatrówkowe wraz z akcesoriami, noże i multitoole, optykę i latarki, repliki asg i akcesoria airsoftowe, legalną broń bez zezwoleń i artykuły do samoobrony, odzież militarną oraz ogromną ilość towarów związanych z turystyką i survivalem.

Oferta franczyzy Hobby4Men jest dostępna na rynku od pięciu lat. Minimalna kwota inwestycji potrzebna na uruchomienie partnerskiego sklepu wynosi 120 tys. zł zł (ok. 4 tys zł na każdy m² powierzchni sklepu, minimalna powierzchnia sklepu to 30 m²).

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram