Merliny w Małpkach

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 listopada 2013
Kategoria:

Małpka ExpresWchodzisz na Merlin.pl, kupujesz, w opcji dostawy nie wybierasz poczty czy firmy kurierskiej, ale Małpkę i przesyłkę odbierasz w sklepie. Bez awiza w skrzynce czy telefonów od kuriera.

Małpka SA, operator sieci Małpka Express rozpoczyna długofalową współpracę z firmą Merlin.pl. Jeszcze w listopadzie w czterech wybranych placówkach powstaną pierwsze strefy Merlina. Wkrótce oferta wszystkich pozostałych sklepów Małpka Express zostanie rozszerzona o możliwość odbioru zakupów zrealizowanych w najstarszym sklepie internetowym w Polsce.

Strefy Merlin.pl będą wyodrębnioną częścią lokali Małpka Express. Składać się będą ze stanowiska wyposażonego w specjalny tablet posiadający aplikację do składania zamówień, punktu odbioru przesyłek oraz regału z wybraną ofertą sklepu internetowego.

Pierwsza strefa Merlin.pl została wprowadzona 22 listopada w Małpce Express przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Projekt w takiej formie zostanie wprowadzony do jeszcze trzech placówek: w Poznaniu ul. Na Miasteczku 12, Tarnowie Podgórnym – ul. Pocztowa 1 oraz w Szczecinie – ul. Modra 33.

Strefy Merlina są projektem pilotażowym, ale współpraca między firmą Małpka S.A. a Merlin.pl będzie długofalowa. We wszystkich pozostałych sklepach Małpka Express wkrótce pojawią się pomarańczowe regały, na których czekać będą przesyłki zamówione przez klientów sklepu Merlin.pl.

Strefy Merlina w Małpkach Express będą kolejnym, po wspólnej promocji podręczników szkolnych, wynikiem współpracy firm Małpka SA i Merlin.pl. Tego typu działania są wynikiem tegorocznych zmian własnościowych w spółkach. Obie firmy jeszcze w tym roku dołączyły do grupy kapitałowej Czerwona Torebka.

- Jednym z naszych podstawowych celów jest ciągłe rozwijanie i doskonalenie nowoczesnego formatu convenience, jakim jest Małpka Express – mówi Przemysław Mroczek, Dyrektor Departamentu Marketingu Małpka S.A. – Staramy się maksymalnie poszerzać ofertę asortymentu i usług dostępnych w naszych sklepach. Współpraca z Merlin.pl stwarza nam możliwości rozbudowania koncepcji sklepu i dywersyfikowania oferty w poszczególnych placówkach. Tego rodzaju działania pozwolą uzyskać efekt synergii, który pozytywnie przełoży się na ofertę lokali – dodaje Przemysław Mroczek.

Małpka Express kontynuuje dynamiczną ekspansję, każdego tygodnia otwierając kilka nowych placówek. Obecnie w całym kraju działa już 180 sklepów należących do sieci.

Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów formatu convenience rozwijana na zasadach systemu partnerskiego. Sklepy oferują asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. Są to m.in.: artykuły spożywcze, słodycze, warzywa i owoce, alkohole i wyroby tytoniowe oraz prasa, chemia i kosmetyki. Nabiał, pieczywo czy wyroby cukiernicze pochodzą od regionalnych producentów, aby były zawsze świeże i odpowiadały lokalnym upodobaniom mieszkańców. Sieć wciąż stara się poszerzać swój asortyment o kolejne marki renowowanych lokalnych producentów.

Jednym z najważniejszych wyróżników Małpki Express jest rozbudowany katalog usług dodatkowych. W sklepach należących do sieci można m.in. napić się kawy lub herbaty w strefie Małpka Cafe, zjeść hot doga, skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu, wysłać paczkę lub list za pomocą InPost czy uregulować rachunki.

KB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram