Meritum Bank celuje w internautów

Autor: Redakcja
Kategoria:
Meritum Bank celuje w internautów; Foto: Meritum Bank

Meritum Bank rozwijający sieć franczyzową podwyższa oprocentowanie lokat Meritum Zysku w Internecie oferowanych zarówno nowym, jak i obecnym klientom. Obecnie Bank zapewnia 3,8% zysku na lokacie rocznej oraz 3,7% w skali roku - na półrocznej.

Z oferty banku mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci. Nie trzeba posiadać konta osobistego w Meritum, a wszystkie formalności można załatwić online.

– Pomimo pojawiających się zapowiedzi na temat spodziewanych obniżek stóp procentowych zdecydowaliśmy się na podwyższenie oprocentowania. Nasze nowe stawki są szczególnie atrakcyjne dla osób, które zdecydują się ulokować pieniądze na dłużej i w ten sposób zyskać gwarancję wysokiego oprocentowania przez najbliższy rok lub 6 miesięcy bez względu na decyzje podejmowane przez Radę Polityki Pieniężnej – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów transakcyjnych i depozytowych Meritum Banku.

Warunkiem otrzymania tak atrakcyjnych stawek oprocentowania jest założenie lokaty przez Internet lub za pośrednictwem aplikacji na smartfony Meritum Bank Mobilny. Bez względu na wybraną metodę założenia depozytu nie jest potrzebna wizyta w oddziale czy podpisywanie dokumentów dostarczonych przez kuriera. Meritum Bank rozwija też sieć oddziałów franczyzowych. Oferuje możliwość uruchamiania placówek partnerskich zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych miastach, powyżej 150 tys. mieszkańców.

Zainteresowanych współpracą z Meritum Bankiem zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram