Media Expert chce przejąć sieć Avans

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 czerwca 2014
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Spółka TERG, właściciel elektromarketów Media Expert wystąpiła do syndyka masy upadłościowej z propozycją kupna lub dzierżawy aktywów firmy Domex, zarządzającej siecią Avans – powiedział nam Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci Media Expert.

TERG wystąpił do syndyka masy upadłościowej Domex, właściciela sieci elektromarketów Avans, z propozycją przystąpienia do uzgodnień dotyczących możliwości nabycia aktywów tego przedsiębiorstwa - w postaci przedsiębiorstwa w całości bądź jego zorganizowanych części, a także wydzierżawienia przedsiębiorstwa w całości lub w zorganizowanej części z prawem pierwokupu.

Firma Domex złożyła wniosek o upadłość 22 kwietnia 2014 roku. Wcześniej starała się otrzymać dofinansowanie z banków, jednak te odmówiły udzielenia kredytu. W związku z tym, kierownictwo firmy złożyło w sądzie rejonowym w Tarnobrzegu wniosek o ogłoszenie upadłości firmy.

Sieć sklepów Avans w zeszłym roku została nagrodzona prestiżowym tytułem Laur Konsumenta - Grand Prix 2013. Wyróżnienie to, przyznawane jest markom pozytywnie ocenianym przez klientów.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram