McDonald’s znów atakuje kawą 

Data dodania: 13 października 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
McDonald’s znów atakuję kawą; Foto: McDonald’s

Od 13 października do restauracji McDonald’s w Polsce powraca akcja częstowania poranną kawą, całkiem za darmo. Codziennie, przez okres dwóch tygodni, goście będą mogli spróbować 100% Arabiki. Do wyboru mała kawa biała, mała kawa czarna i małe cappuccino.

Już po raz kolejny McDonald’s częstuje swoich gości poranną kawą za darmo. Przez dwa tygodnie restauracje zapraszają wszystkich w godzinach porannych do spróbowania aromatycznej 100% Arabiki mielonej i parzonej zawsze bezpośrednio przed podaniem. Do wyboru są trzy rodzaje napojów kawowych – mała kawa biała, mała kawa czarna oraz małe cappuccino – serwowanych w opakowaniach na wynos. Co ważne, każdy Gość otrzyma kawę za darmo bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek zakupu.

Promocja będzie obowiązywać we wszystkich lokalach McDonald’s w Polsce od 13 do 26 października 2014 roku w godzinach porannych. Z oferty darmowej kawy będzie można skorzystać w godzinach serwowania menu śniadaniowego (a w przypadku restauracji bez oferty śniadaniowej od momentu otwarcia restauracji) do godziny 10:30, a w soboty i niedziele do 11:00.

INK 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram