McDonald’s w dostawie także w nocy

Data dodania: 29 października 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: McDonald’s

Serwis foodpanda wprowadził nową usługę McDonald’s Nocą. Od października br. użytkownicy portalu i aplikacji mogą zamówić posiłki zarówno w dzień, jak i w nocy. Usługa dostępna jest w Warszawie. 

Warszawa ma najszerszą ofertę gastronomiczną w Polsce. W stolicy działa ponad 1 tys. restauracji oferujących dania kuchni z całego świata. Warto jednak dodać, że tylko w ciągu dnia.

Zauważyliśmy, że oferta gastronomiczna Warszawy jest bardzo bogata za dnia. W nocy jest zupełnie inaczej – zauważa Michał Rokosz, dyrektor zarządzający foodpanda na rynkach CEE, i dodaje: – Dlatego we współpracy z siecią McDonald’s uruchomiliśmy nową usługę McDonald’s nocą. Dzięki temu mieszkańcy Warszawy będą mogli zamówić jedzenie z oferty światowego lidera restauracji szybkiej obsługi nie tylko wciągu dnia, ale także w nocy – kontynuuje Rokosz.

Usługa McDonald’s nocą jest nowym projektem sieci restauracji fast food i serwisu foodpanda. Dzięki niej w każdy weekend mieszkańcy Warszawy mogą zamówić dowolne produkty z menu także po 21.00. Zamówienie jest bardzo proste. Na stronie foodpanda.pl i w aplikacji mobilnej użytkownicy mogą wybrać dowolne produkty oferowane przez McDonald’s. Zlecenie trafi do restauracji zlokalizowanej na Dworcu Centralnym i tam zostanie ono przygotowane. W czasie do 30 minut kurier dostarczy ciepłe produkty w specjalnym termicznym opakowaniu do klienta. W pierwszej fazie z usługi McDonald’s nocą będą mogli skorzystać mieszkańcy kilku warszawskich dzielnic - Śródmieścia, Saskiej Kępy, Mokotowa i Starej Ochoty.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram