McDonald's rozdaje kanapki za darmo

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 czerwca 2014
Kategoria:
Foto: McMuffin Farmerski

Foto: McMuffin Farmerski

McDonald's po raz kolejny wabi klientów bezpłatną ofertą. Po darmowej kawie przyszła kolej na kanapki, które można dostać niemal w każdej restauracji sieci od dziś do piątku włącznie.

Promocja dotyczy kanapek McMuffin Farmerski. Zgodnie z regulaminem akcji, żeby ją dostać za darmo trzeba przyjść do dowolnej restauracji McDonalds między godziną 7.00 a 8.00 rano. Kanapka składa się z tostowej bułki, wieprzowiny, topionego sera cheddar i sosu musztardowo-chrzanowego.

Aby wziąć udział w promocji trzeba mieć skończone 13 lat, a jeśli sprzedawca będzie miał wątpliwości odnośnie naszego wieku, może odmówić nam wydania kanapki. Z regulaminu też wynika, że z uwagi na nieprzewidywalność popytu na kanapki oferowane w ramach akcji, a także z uwagi na niemożliwość zapobieżenia ewentualnym awariom sprzętowym, oferta może być czasowo niedostępna w poszczególnych restauracjach.

To już kolejna akcja McDonalds, w ramach której klienci tej sieci mogli otrzymać darmowy produkt. Jakiś czas temu moglibyśmy się napić bezpłatnej kawy.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram