McDonald’s Polska zwiększa zatrudnienie

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 stycznia 2015
Kategoria:
Foto: McDonald’s

Rozwój sieci restauracji McDonald’s generuje rosnące zapotrzebowanie na nowych pracowników. Także w odniesieniu do lokalizacji warszawskich i województwa mazowieckiego. Międzynarodowa sieć otwiera właśnie Centrum Pracy zlokalizowane na Dworcu Centralnym w Warszawie. Rekrutacja obejmie również placówki franczyzowe. 

 

Nowa placówka pośredniczyć będzie w zatrudnianiu pracowników zarówno przez restauracje prowadzone przez spółkę jak i lokale franczyzowe. Nowo powstałe centrum stanowi uzupełnienie dla procesu rekrutacyjnego.

Wybrana lokalizacja pozwala na łatwy dostęp wszystkim zainteresowanym. Personel Centrum stanowią doświadczeni menadżerowie firmy, których wiedza umożliwia kompleksowe i fachowe obsłużenie każdego zainteresowanego rozpoczęciem kariery zawodowej w jednej z restauracji McDonald’s.

Do zadań pracowników nowo otwartej placówki należy nie tylko informowanie o dostępnej aktualnie ofercie pracy (zarówno w lokalach spółki jak i franczyzowych), ale także zapoznanie kandydata z warunkami zatrudnienia, możliwą ścieżką kariery, oferowanymi systemami szkoleń itd. Każdy zainteresowany otrzyma wyczerpującą informację na temat wymaganych procedur i dokumentów.

Pracownicy Centrum Pracy współpracują również z urzędami pracy, planują i realizują lokalne kampanie rekrutacyjne w mediach. 

INK 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram