McDonald’s Polska zwiększa zatrudnienie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: McDonald’s

Rozwój sieci restauracji McDonald’s generuje rosnące zapotrzebowanie na nowych pracowników. Także w odniesieniu do lokalizacji warszawskich i województwa mazowieckiego. Międzynarodowa sieć otwiera właśnie Centrum Pracy zlokalizowane na Dworcu Centralnym w Warszawie. Rekrutacja obejmie również placówki franczyzowe. 

Nowa placówka pośredniczyć będzie w zatrudnianiu pracowników zarówno przez restauracje prowadzone przez spółkę jak i lokale franczyzowe. Nowo powstałe centrum stanowi uzupełnienie dla procesu rekrutacyjnego.

Wybrana lokalizacja pozwala na łatwy dostęp wszystkim zainteresowanym. Personel Centrum stanowią doświadczeni menadżerowie firmy, których wiedza umożliwia kompleksowe i fachowe obsłużenie każdego zainteresowanego rozpoczęciem kariery zawodowej w jednej z restauracji McDonald’s.

Do zadań pracowników nowo otwartej placówki należy nie tylko informowanie o dostępnej aktualnie ofercie pracy (zarówno w lokalach spółki jak i franczyzowych), ale także zapoznanie kandydata z warunkami zatrudnienia, możliwą ścieżką kariery, oferowanymi systemami szkoleń itd. Każdy zainteresowany otrzyma wyczerpującą informację na temat wymaganych procedur i dokumentów.

Pracownicy Centrum Pracy współpracują również z urzędami pracy, planują i realizują lokalne kampanie rekrutacyjne w mediach. 

INK 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram