McDonald’s otworzy ok. 25 kolejnych lokali

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 lipca 2014
Kategoria:

McDonald’s otworzy ok. 25 kolejnych lokali ; Foto: McDonald’s

Nie ujawniamy szczegółowych planów inwestycyjnych. Natomiast możemy stwierdzić, że od kilku lat nasza sieć powiększa się corocznie o 20 - 25 nowych lokali i takie tempo wzrostu chcemy utrzymać w najbliższej przyszłości – powiedział w rozmowie z nami Krzysztof Stępień, franchising supervisor McDonald’s Polska.

Przedstawiciel sieci McDonald’s ocenia, że niezależnie od uwarunkowań rynkowych zawsze jest dobry moment na dołączenie do grona franczyzobiorców marki.

Liczba restauracji rośnie, mamy dobrą strategię rozwoju. Chcemy zwiększać udział licencjobiorców w zarządzaniu restauracjami. Szukamy więc utalentowanych przedsiębiorców, którzy są gotowi zainwestować w długoterminową współpracę, rozwijać się wraz z nami, zarabiać i wnosić wartościowy wkład do całego systemu – opowiada Krzysztof Stępień.

Podkreśla, że ryzyko błędów w początkowym okresie działania franczyzobiorcy jest minimalizowane przez staranny proces doboru kandydatów, wielomiesięczne szkolenie i poznawanie tego biznesu przed objęciem restauracji. Franczyzodawca przekazuje partnerom duże doświadczenie i wiedzę zakumulowaną w systemie McDonald’s.

Osobom, które zaczynają prowadzić restaurację McDonald’s mówimy, że jest to długoterminowa współpraca, z reguły obliczona na okresy 20-letnie, dlatego ważne jest konsekwentne rozwijanie biznesu z perspektywą co najmniej kilkuletnią. Niezbędne są rozsądne inwestycje także w okresach spowolnienia, nieszukanie dróg na skróty w celu krótkoterminowych oszczędności, a przede wszystkim ciągłe rozwijanie ludzi i ich talentów – podsumowuje Krzysztof Stępień.

Zainteresowanych współpracą z siecią restauracji McDonald’s, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram