McDonald’s otworzy ok. 25 kolejnych lokali

Data dodania: 3 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:

Nie ujawniamy szczegółowych planów inwestycyjnych. Natomiast możemy stwierdzić, że od kilku lat nasza sieć powiększa się corocznie o 20 - 25 nowych lokali i takie tempo wzrostu chcemy utrzymać w najbliższej przyszłości – powiedział w rozmowie z nami Krzysztof Stępień, franchising supervisor McDonald’s Polska.

Przedstawiciel sieci McDonald’s ocenia, że niezależnie od uwarunkowań rynkowych zawsze jest dobry moment na dołączenie do grona franczyzobiorców marki.

Liczba restauracji rośnie, mamy dobrą strategię rozwoju. Chcemy zwiększać udział licencjobiorców w zarządzaniu restauracjami. Szukamy więc utalentowanych przedsiębiorców, którzy są gotowi zainwestować w długoterminową współpracę, rozwijać się wraz z nami, zarabiać i wnosić wartościowy wkład do całego systemu – opowiada Krzysztof Stępień.

Podkreśla, że ryzyko błędów w początkowym okresie działania franczyzobiorcy jest minimalizowane przez staranny proces doboru kandydatów, wielomiesięczne szkolenie i poznawanie tego biznesu przed objęciem restauracji. Franczyzodawca przekazuje partnerom duże doświadczenie i wiedzę zakumulowaną w systemie McDonald’s.

Osobom, które zaczynają prowadzić restaurację McDonald’s mówimy, że jest to długoterminowa współpraca, z reguły obliczona na okresy 20-letnie, dlatego ważne jest konsekwentne rozwijanie biznesu z perspektywą co najmniej kilkuletnią. Niezbędne są rozsądne inwestycje także w okresach spowolnienia, nieszukanie dróg na skróty w celu krótkoterminowych oszczędności, a przede wszystkim ciągłe rozwijanie ludzi i ich talentów – podsumowuje Krzysztof Stępień.

Zainteresowanych współpracą z siecią restauracji McDonald’s, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram