MathRiders podpisze kolejne 10 umów franczyzowych

Data dodania: 8 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
MathRiders podpisze kolejne 10 umów franczyzowych; Foto: MathRiders

W tym roku podpisanych zostało już 5 umów z nowymi Centrami Nauczania MathRiders. Do sierpnia planowane jest podpisanie kolejnych 10 umów w nowych lokalizacjach – o rozwoju sieci franczyzowej szkół matematyki dla dzieci rozmawiamy z Małgorzatą Grymuzą, odpowiedzialną za rynek polski.

Jak ocenia Małgorzata Grymuza, wzrost liczby placówek świadczy o dużym zapotrzebowaniu na ofertę edukacyjną Centrum Nauczania MathRiders.

Nasz program to unikalna metoda, dzięki której uczymy dzieci już czteroletnie. Rodzice patrząc z perspektywy czekających ich pociechy egzaminów, coraz chętniej zapisują na nasze zajęcia kilkuletnie dzieci. Zapotrzebowanie na nasze zajęcia dla starszych to naturalna reakcja na kłopoty w szkole i zbliżające się terminy sprawdzania wiedzy. Wiele naszych uczniów to również "zdolni", którzy chcą robić coś więcej, niż rozwiązywanie szkolnych zadań – opowiada Małgorzata Grymuza.

Zaznacza, że firma jest obecna nie tylko w Polsce. Działa m.in. w Izraelu, na Węgrzech i w Portugalii.

Rozwojem rynków poza naszymi granicami zajmuje się wyłącznie Centrala Helen Doron Educational Group – podsumowuje Małgorzata Grymuza.

MathRiders to przygotowany przez ekspertów Grupy Edukacyjnej Helen Doron, działający globalnie system franczyzowy. W jego ramach poszczególne jednostki świadczą usługi nauczania matematyki dla dzieci w wieku od 4 do 18 lat. Zajęcia prowadzone są w oparciu o innowacyjną metodę MathRiders opracowaną przez Helen Doron Educational Group.

Jeśli jesteście zainteresowani prowadzeniem placówki edukacyjnej Centrum Nauczania MathRiders, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram