Marka Orlen z kolejnym rekordem

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 grudnia 2014
Kategoria:
Marka Orlen z kolejnym rekordem

Wartość marki Orlen w ciągu roku wzrosła o 12% i sięgnęła prawie 4,4 mld zł. Tytuł Najcenniejszej Polskiej Marki trafił w ręce PKN Orlen już ósmy raz z rzędu. 

W tegorocznej 11 edycji rankingu marka Orlen została wyceniona na 4392,1 mln zł, co spowodowało, że zwiększyła dystans do pozostałych marek z pierwszej trójki. 

To niezwykłe, że udaje się nam nie schodzić z najwyższego miejsca na podium od 8 lat pomimo, że marka funkcjonuje na rynku dopiero od 14 lat. Myślę, że to najlepsze potwierdzenie bezprecedensowego rozwoju polskiej gospodarki – powiedział Jacek Krawiec, prezes PKN Orlen.

Od 2007 roku, kiedy po raz pierwszy PKN Orlen zajął pierwsze miejsce w rankingu, marka zwiększyła swoją wartość o prawie 70%. 

Ranking Najcenniejszych Polskich Marek, przygotowany w oparciu o kryteria finansowe i badania opinii konsumentów, ogłaszany jest co roku przez dziennik „Rzeczpospolita”.

INK

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram