Marka hotelowa z kolejnym obiektem franczyzowym

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 września 2015
Kategoria:
Foto: Hotel ibis Styles Gniezno

Foto: Hotel ibis Styles Gniezno

Grupa hotelowa podpisała umowę franczyzy na hotel w Gnieźnie. Pierwszy w tym mieście hotel pod tą międzynarodową marką powstanie w centrum starego miasta, przy skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Sobieskiego.

Hotel ibis Styles Gniezno zostanie otwarty i włączony do Grupy Orbis w drugim kwartale 2016 roku, będzie oferował 70 nowocześnie urządzonych pokoi, restaurację i sale konferencyjne.

Wystrój pokoi i przestrzeni wspólnych będzie nawiązywał do historii państwowości, pierwszej stolicy Polski - kolebki państwa polskiego. ibis Styles Gniezno znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy AccorHotels i Orbis.

Wybraliśmy dla hotelu markę ibis Styles, ponieważ doskonale pasuje do naszych planów biznesowych, gwarantuje rozpoznawalność i dostęp do szerokiego grona potencjalnych klientów. Liczymy też, że współpraca z Orbisem i Accorem będzie sukcesem dla obu stron – powiedziała Beata Pietrak, przedstawicielka firmy Hotele Pietrak sp.j.

Marka „ibis Styles” obok „ibis” i „ibis budget” należy do rodziny mega-marki ibis. ibis Styles to barwna, kojarząca się z pozytywnym myśleniem i nowoczesnością marka oferująca produkt typu „all inclusive”. Każdy hotel jest inny i unikalny, ale wszystkie oferują ten sam komfort, a w cenę pokoju wliczone są śniadania w formie bufetu i WiFi. Hotele tej sieci to idealne rozwiązanie dla gości poszukujących urozmaicenia, ceniących współczesny wystrój wnętrz i przystępne ceny. Obecnie w 25 krajach działają 293 hotele tej marki (prawie 27 tys. pokoi).

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram