Mamy ponad 850 polskich kantorów

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 czerwca 2008
Kategoria:
Już ponad 850 polskich kantorów znajduje się w bazie portalu Kantory.pl. Poza nazwą i adresem, podstawowa prezentacja zawiera także link kierujący do strony internetowej firmy. Pakiet rozszerzony prezentuje ponadto dodatkowe informacje o kantorze, lokalizuje go na mapie oraz pozwala na samodzielne aktualizowanie kursów walut dostępnych w jego ofercie. Dostęp do bazy kantorów jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich użytkowników serwisu.

Portal oferuje dwie opcje promowania kantoru. Właściciele kantorów sami wybierają, który z pakietów najbardziej im odpowiada. Pierwsza, bezpłatna zawiera podstawowe informacje o kantorze – nazwę i adres, wraz z linkiem kierującym do strony internetowej firmy. Pakiet drugi, płatny, to pełna wizytówka firmy, odrębna podstrona w serwisie, w domenie kantory.pl. Jest to miejsce, gdzie właściciel kantoru na bieżąco aktualizuje kursy walut proponowanych klientom. Wizytówka pozwala także załączyć mapę dojazdu do kantoru i zdjęcia. Wszystkie dostępne w bazie kantory lokalizuje mapa z podziałem na województwa, co umożliwia szybkie dotarcie do informacji o kantorach w tych regionach kraju, które najbardziej interesują użytkownika serwisu.

Oferta portalu Kantory.pl skierowana jest w pierwszej kolejności do inwestorów rynku walutowego, a także wszystkich, którzy potrzebują stałego dostępu do aktualnych kursów walut oraz aktualności finansowych. Podstawowe średnie kursy kantorowe, podstawowe kursy średnie NBP oraz najlepsze aktualne kursy detaliczne walut to na bieżąco uaktualniane dane, z których korzystają użytkownicy Kantory.pl.

Potencjał portalu Kantory.pl tkwi przede wszystkim w jego funkcjonalności i przydatności w pracy inwestorów walutowych i giełdowych. Dzięki zintegrowaniu z największym w Polsce portalem walutowym Waluty.com, Kantory.pl wykorzystywane są przez użytkowników obu witryn jako skuteczne narzędzie w podejmowaniu planów inwestycyjnych. Dzięki ścisłej integracji obu serwisów, Kantory.pl dostarczają także codziennych informacji i komentarzy z rynków finansowych. Miesięcznie Kantory.pl odwiedza ponad 110 000 unikalnych użytkowników, generując ponad 588 000 odsłon miesięcznie (dane Gemius Traffic, kwiecień 2008 r.).

Właścicielem Kantory.pl jest E-Financial S.A. To niezależna spółka mediowa z segmentu nowych technologii. Specjalizuje się w działaniach medialno – wydawniczych z zakresu biznesu i inwestycji. Obecnie tworzy grupę kapitałową, która konsoliduje przedsięwzięcia z rynku mediów internetowych. E-financial S.A. jest właścicielem i wydawcą portali finansowych, które tworzą Grupę mediową inwestycje.pl. Do czołowych projektów spółki należą www.inwestycje.pl i www.waluty.com.

Źródło: PR News
11 czerwca 2008 r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram