Małpka mocniej w convenience

Data dodania: 12 sierpnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Małpka mocniej w convenience. Foto: Małpka Express

Małpka Express zdecydowała się rozszerzyć ofertę o strefę kawiarnianą. W okresie wakacyjnym sieć dodatkowo rozwinęła Strefę Cafe poprzez wprowadzenie zestawów gastronomicznych dla klientów.

Rozszerzona oferta Stref Małpka Cafe będzie dostępna na stałe w sklepach Małpka Express. Poszczególne zestawy będą się jednak zmieniać sezonowo. Wprowadzona przez sieć „letnia” oferta zestawów będzie dostępna jeszcze do 30 września.

Każdy zestaw Cafe składa się z połączenia kilku produktów z oferty gastronomicznej sieci Małpka Express. Dzięki temu klienci będą mogli kupić dwa lub więcej produktów w promocyjnej cenie. W wakacyjnej ofercie znalazły się m.in. takie zestawy, jak 2Hot (dwa razy hot dog), Big&Sweet (kawa lub herbata i Borseto 7Days) czy Dream Team (puszka napoju Coca Cola i hot dog).

Strefa Cafe jest jednym z najważniejszych wyróżników oferty naszych sklepów i ważnym elementem przyciągającym klientów do Małpki Express – mówi Przemysław Mroczek, Dyrektor Departamentu Marketingu Małpka S.A. - Dlatego staramy się ją rozwijać. Już jakiś czas temu wprowadziliśmy do oferty zuppery oraz automaty z kostkami lodu do napojów. Zestawy produktów są kolejnym elementem, strategii stopniowego wzbogacania oferty naszych sklepów i budowania przewagi konkurencyjnej – dodaje.

Jednym z najważniejszych wyróżników Małpki Express jest rozbudowany katalog usług dodatkowych. W sklepach należących do sieci można m.in. napić się kawy lub herbaty w strefie Małpka Cafe, zjeść hot doga, skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu, odebrać zakupy zrealizowane na stronie sklepu internetowego Merlin.pl czy uregulować rachunki.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram