MAŁPKA EXPRESS ze strefą drogeryjną DODO

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 października 2012
Kategoria:
drogerie-dodo

W sobotę (29 września) w pasażu handlowym Czerwona Torebka w Szczecinie (przy ul. Modrej) został otwarty kolejny po Szczecinie - Warzymicach i Sianowie sklep MAŁPKA EXPRESS w województwie zachodniopomorskim. Po raz pierwszy lokal został poszerzony o strefę drogeryjną DODO.

Drogerie DODO są nowym projektem firmy MAŁPKA S.A., do której należy także sieć sklepów convenience MAŁPKA EXPRESS. W Szczecinie, przy ul. Modrej, została otwarta pierwsza placówka, która na powierzchni sprzedaży 148 mkw. połączyła oba koncepty. Drogerie DODO są projektem pilotażowym. Po raz pierwszy zastosowaliśmy także rozbudowanie asortymentu spożywczo – monopolowego MAŁPKI EXPRESS o strefę drogeryjną, która będzie wartością dodaną dla Klientów i uzupełni dotychczasową ofertę – mówi Maciej Szturemski, Prezes Zarządu firmy MAŁPKA S.A.

MAŁPKA EXPRESS w Szczecinie, podobnie jak pozostałe sklepy w ramach sieci, wyróżnia się nowoczesnym wystrojem wnętrza oraz szeroką gamą oferowanych usług. W Strefie Małpka Cafe, która jest wyodrębnioną częścią każdego lokalu, można zjeść hot doga, wypić aromatyczną kawę „za grosze” (już od 0,99 zł), posłuchać muzyki, skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu, ale przede wszystkim – odpocząć. Wszyscy, którzy przy okazji zakupów będą chcieli nadać paczkę lub list, będą mieli taką możliwość.

MAŁPKA EXPRESS należąca do firmy MAŁPKA S.A. jest ogólnopolską siecią sklepów typu convenience, która zadebiutowała na polskim rynku w marcu 2012 roku. W jej ofercie znajduje się standardowy asortyment spożywczo – monopolowy liczący ok. 2 500 indeksów. Dzięki strefie drogeryjnej DODO, asortyment poszerzył się o artykuły drogeryjne i kosmetyczne.

Sklepy MAŁPKA EXPRESS funkcjonują już m.in. na terenie Dębicy, Bytomia, Szczecina - Warzymic, Słupcy, Opola, Świebodzic, Poznania, Lubonia i Polkowic. Drogerie DODO działają w Opolu, Czerwionce – Leszczynach i Tomaszowie Mazowieckim.

Sieć MAŁPKA EXPRESS rozwijana jest na zasadzie współpracy partnerskiej, która różni się od systemu franczyzowego zdecydowanie mniejszym wkładem finansowym kandydatów.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram