Małpka Express zaadoptowała małpkę z zoo

Data dodania: 22 sierpnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Małpka Hakuna. Foto: Małpka Express

Na świetny pomysł promocyjny wpadła ostatnio sieć Małpka Express. Zaopiekowała się małpką sajmirką z warszawskiego zoo. Internauci za pośrednictwem Facebooka nadali jej imię Hakuna.

Fani profilu Małpka Express wybrali w konkursie imię dla adoptowanej przez sieć małpki sajmiri z warszawskiego zoo. Sympatyczna, wesoła małpka otrzymała imię Hakuna.

Małpka Express od lipca tego roku jest opiekunem jednej z sajmirek – małpek zamieszkujących Warszawski Ogród Zoologiczny. Z tej okazji, na oficjalnym fanpage’u firma zorganizowała konkurs z nagrodami, w którym zadaniem uczestników było zgłoszenie propozycji na imię dla sympatycznej, pochodzącej z Amazonii małpki.

Z propozycji nadesłanych przez internautów wytypowano pięć najciekawszych. Ich autorzy otrzymali podwójne zaproszenia do zoo i zestawy gadżetów. Każde ze zgłoszonych imion – Selva, Pan Nilson, Bandzio, Sajmi i Hakuna – miało swoich zwolenników, jednak najwięcej głosów otrzymała „Hakuna”.

Zwycięskie imię nawiązuje do słynnej piosenki „Hakuna matata” z filmu „Król lew”. W języku suahili określenie to znaczy „Nie martw się!”. Tym samym imię doskonale oddaje wesołe usposobienie zwierzątka, które słynie z radosnych, imponujących skoków i akrobacji wykonywanych wysoko w koronach drzew.

Zainteresowanych współpracą z siecią Małpka Express zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram