Małpka Express zaadoptowała małpkę z zoo

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 sierpnia 2014
Kategoria:
Małpka Hakuna. Foto: Małpka Express

Małpka Hakuna. Foto: Małpka Express

Na świetny pomysł promocyjny wpadła ostatnio sieć Małpka Express. Zaopiekowała się małpką sajmirką z warszawskiego zoo. Internauci za pośrednictwem Facebooka nadali jej imię Hakuna.

Fani profilu Małpka Express wybrali w konkursie imię dla adoptowanej przez sieć małpki sajmiri z warszawskiego zoo. Sympatyczna, wesoła małpka otrzymała imię Hakuna.

Małpka Express od lipca tego roku jest opiekunem jednej z sajmirek – małpek zamieszkujących Warszawski Ogród Zoologiczny. Z tej okazji, na oficjalnym fanpage’u firma zorganizowała konkurs z nagrodami, w którym zadaniem uczestników było zgłoszenie propozycji na imię dla sympatycznej, pochodzącej z Amazonii małpki.

Z propozycji nadesłanych przez internautów wytypowano pięć najciekawszych. Ich autorzy otrzymali podwójne zaproszenia do zoo i zestawy gadżetów. Każde ze zgłoszonych imion – Selva, Pan Nilson, Bandzio, Sajmi i Hakuna – miało swoich zwolenników, jednak najwięcej głosów otrzymała „Hakuna”.

Zwycięskie imię nawiązuje do słynnej piosenki „Hakuna matata” z filmu „Król lew”. W języku suahili określenie to znaczy „Nie martw się!”. Tym samym imię doskonale oddaje wesołe usposobienie zwierzątka, które słynie z radosnych, imponujących skoków i akrobacji wykonywanych wysoko w koronach drzew.

Zainteresowanych współpracą z siecią Małpka Express zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram