Małpka Express z własnym magazynem

Data dodania: 8 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Małpka Express z własnym magazynem; Foto: Małpka Express

Ogólnopolska sieć sklepów convenience Małpka Express wydała własny magazyn dla klientów sieci. Od 1 lipca robiący zakupy w firmowych sklepach mogą otrzymać bezpłatny, wakacyjny egzemplarz pisma „Małpka Express na lato”.

Magazyn będzie publikowany cyklicznie, raz na kwartał. Firma Małpka S.A. nawiązała w tym celu współpracę z agencją Concept Publishing. W aktualnym wydaniu czytelnicy znajdą m.in. kalendarz najzabawniejszych wakacyjnych dni, w tym Dzień Hot-Doga czy Dzień Koleżeństwa. Tematem numeru jest wywiad ze znaną pogodynką - Dorotą Gardias. Klienci Małpki Express poznają również przepisy na letnie potrawy, m.in. na sos czekoladowy czy ciasto malinowe, podróżnicze porady, ciekawostki i szarady, a także rabaty do wykorzystania w placówkach należących do sieci. W najnowszym wydaniu jest także konkurs, w którym główną nagrodą jest weekendowa wycieczka do SPA.

Podejmując decyzję o stworzeniu magazynu klientów sieci Małpka Express zależało nam przede wszystkim na odejściu od formuły zwykłego katalogu produktów czy gazetki promocyjnej. Główną funkcją magazynu nie jest promocja produktów, ale dostarczanie rozrywki czytelnikom. Naszym celem było wydanie pisma o wartości merytorycznej i rozrywkowej, które czyta się z przyjemnością, zainteresuje czytelników i wciągnie ich w lekturę. Dlatego postawiliśmy na publicystykę – mówi Przemysław Mroczek, dyrektor departamentu marketingu Małpka S.A.

Magazyn sieci Małpka Express jest dostępny bezpłatnie we wszystkich otwartych sklepach ogólnopolskiej sieci oraz w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.malpkaexpress.pl. Ponieważ pismo zawiera ofertę napojów alkoholowych, przeznaczone jest tylko dla pełnoletnich klientów sieci.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram