Małpka Express umożliwia wypłatę gotówki 

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 listopada 2014
Kategoria:
Małpka Express umożliwia wypłatę gotówki 

Małpka Express umożliwia wypłatę gotówki 

Usługa wypłaty gotówki podczas płatności kartą w sieci Małpka Express została wprowadzona od 3 listopada we współpracy z operatorem MasterCard. Wartość, którą można wypłacić jednorazowo uzależniona jest od kwoty zakupów i wynosi maksimum 300 zł przy jednej transakcji. 

Usługa za każdym razem jest potwierdzana numerem PIN i obejmuje większość kart MasterCard oraz Visa. Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów rozwijana na zasadach systemu partnerskiego.

Małpka Express to także sieć formatu convenience. Jak sama nazwa wskazuje, jednym z kluczowych elementów naszej działalności jest zapewnienie klientom maksymalnej wygody podczas dokonywania zakupów. Rozszerzony katalog usług dodatkowych z pewnością jest ułatwieniem dla klientów, którzy mogą załatwić kilka spraw w jednym miejscu. Teraz także wypłacić gotówkę podczas zakupów – mówi Przemysław Mroczek, dyrektor departamentu marketingu Małpka S.A.

W sklepach należących do sieci można skorzystać także z bezpłatnego dostępu do Internetu oraz możliwości zapłacenia rachunków. W ramach synergii ze sklepem internetowym Merlin.pl, w sklepach Małpka Express powstały punkty odbioru Merlina, gdzie klienci mogą bezpłatnie odebrać zakupy zamówione na stronie sklepu internetowego oraz na miejscu skorzystać z oferty bestsellerów.

Ponadto sieć stawia na rozwój oferty gastronomicznej. W strefie Małpka Cafe klienci mogą napić się gorącej kawy lub herbaty oraz zjeść ciepły posiłek. W wybranych lokalizacjach Małpka Express testuje wprowadzenie sałatek, jogurtów i kanapek dostępnych na miejscu.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram