Małpka Express świętuje swoje pierwsze urodziny

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 czerwca 2013
Kategoria:
małpka

małpka

Od momentu otwarcia pierwszego sklepu Małpka Express
minął już ponad rok. W tym czasie liczba placówek tej młodej ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych małego i średniego formatu wzrosła do 91 lokalizacji na terenie 12 województw. Małpka Express zdecydowała się uczcić pierwszą rocznicę obecności na rynku i przygotowała urodzinową promocję dla wszystkich klientów.
Od momentu otwarcia pierwszego sklepu Małpka Express minął już ponad rok. W tym czasie liczba placówek tej młodej ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych małego i średniego formatu wzrosła do 91 lokalizacji na terenie 12 województw. Małpka Express zdecydowała się uczcić pierwszą rocznicę obecności na rynku i przygotowała urodzinową promocję dla wszystkich klientów.

Akcja promocyjna „Wakacje na wesoło” rozpoczęła się w poniedziałek 3 czerwca i potrwa do 1 września. W trakcie jej trwania, we wszystkich sklepach Małpka Express, klienci otrzymają rocznicowe upominki: piłki plażowe, aluminiowe bidony, piłki nożne, zestawy do gry w badmintona oraz torby termiczne. Aby otrzymać urodzinowy gadżet, wystarczy zrobić zakupy za minimum 12 zł oraz odebrać naklejkę z logo firmy, która zostanie umieszczona na ulotce promocyjnej. Za zebranie określonej liczby (10, 15, 20 lub 25) naklejek, klienci będą mogli otrzymać poszczególne upominki. Dla pierwszych 7000 osób, które wezmą udział  promocji,  przewidziano atrakcyjną niespodziankę „na start”. Wraz z pierwszą naklejką klienci otrzymają piłkę plażową w prezencie.
Zdecydowaliśmy się wprowadzić promocję urodzinową w sklepach Małpka Express, aby wyróżnić i docenić naszych klientów, bez których nie bylibyśmy w stanie rozwijać naszej sieci  – mówi Przemysław Mroczek, Dyrektor Departamentu Marketingu firmy Małpka S.A. W ramach „Wakacji na wesoło”, stwarzamy im możliwość skompletowania z nagród wakacyjnego niezbędnika, z którym okres wakacji będzie - jak zakładamy – jeszcze radośniejszy – dodaje Mroczek.

Oprócz urodzinowych upominków, w trakcie trwania jubileuszu, we wszystkich sklepach Małpka Express dostępnych będzie kilkadziesiąt produktów oznaczonych, jako „Produkty w gorących cenach”, czyli najniższych dotychczas.

Sieć Małpka Express zadebiutowała na rynku 17 marca 2012 r. otwarciem sklepu w Szczecinie-Warzymicach. Dziś pod jej szyldem działa już 91 lokali. Łącznie w 2013 roku powstanie 150 nowych placówek, a w kolejnych latach dynamika rozwoju sieci jeszcze wzrośnie. Do 2021 r. firma Małpka S.A. planuje zainwestować na rozwój sieci łącznie 600 mln zł.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram