Małpka Express świętuje drugi rok działania na rynku convenience

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 czerwca 2014
Kategoria:
Małpka Express

Małpka Express

Małpka Express działa na rynku już od dwóch lat. W tym czasie pierwotna wersja sklepu ewoluowała dostosowując się do zmian rynkowych i wymagań klientów. – Dziś możemy śmiało powiedzieć, że udało nam się stworzyć sieć, która w krótkim czasie zdobyła silną pozycję na rynku convenience – mówi Maciej Szturemski, prezes zarządu spółki Małpka S.A.

Spółka dołączyła do Grupy Handlowej Czerwona Torebka we wrześniu ub. r. Konsolidacja stworzyła możliwość współpracy Małpki Express ze sklepem Merlin.pl, który funkcjonował już w grupie. W ramach synergii, w kilku wybranych placówkach Małpka Express powstały Strefy Merlina, wyposażone w stanowiska komputerowe posiadające specjalną aplikację do składania zamówień oraz półki z bestsellerami Merlin.pl. Docelowo we wszystkich pozostałych sklepach Małpka Express zostaną wprowadzone punkty odbioru przesyłek zamówionych w sklepie internetowym.

Staramy się wciąż uzupełniać ofertę sieci i reagować na trendy pojawiające się na rynku. Jesteśmy otwarci na zapotrzebowanie klientów, uwzględniamy ich sugestie oraz opinie dotyczące oferowanych przez nas usług. Dlatego cały czas testujemy nowe rozwiązania i rozwijamy asortyment dostępny w naszych placówkach. W ostatnim czasie w Małpkach Express wprowadziliśmy m.in. regały z ofertą świeżych owoców i warzyw. Staramy się też dostosowywać ofertę placówek dla danych lokalizacji – opowiada Maciej Szturemski.

Jak dodaje prezes Małpka S.A, w ramach współpracy z Merlin.pl ofertę sklepów wzbogaciła się też o książki i multimedia dostępne w niektórych lokalizacjach. Wszystko po to, aby jak najbardziej wzbogacić ofertę sklepu.

Przez dwa lata istnienia Małpki Express najwięcej sklepów tej sieci zostało otwartych

w województwach śląskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim oraz dolnośląskim. Dynamiczny rozwój sieci pozwolił podsumować dotychczasową działalność spółki liczbą 227 otwartych sklepów na terenie całego kraju. Do końca 2014 r. liczba placówek sieci wzrośnie do ponad 400.

Ofertę biznesową Małpka Express można sprawdzić w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram