300 Małpek hasa na rynku

Autor: Redakcja
Kategoria:
Małpka Express kontynuuje ekspansję; Foto: Małpka Express

Spółka Małpka, należąca do Grupy Handlowej Czerwona Torebka kontynuuje dynamiczny rozwój sklepów spożywczych. W Poznaniu został otwarty 300 sklep należący do ogólnopolskiej sieci. 

W ostatnim kwartale Małpka Express przyspieszyła ekspansję otwierając blisko 20-30 placówek miesięcznie. Obecnie najwięcej sklepów działa w województwie śląskim (63), zachodniopomorskim (43), wielkopolskim (40) oraz dolnośląskim (33), z czego większość funkcjonuje w największych miastach województw: Katowicach, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu.

Dzięki szybkiej ekspansji i otwarciu 300 sklepów, Małpka Express staje się rozpoznawalna w całej Polsce. W najbliższych miesiącach planujemy podtrzymać wysokie tempo rozwoju. Do końca grudnia uruchomimy ponad sto kolejnych sklepów na terenie całego kraju. Dzięki temu potwierdzimy naszą silną pozycję w czołówce convenience – mówi Maciej Szturemski, prezes spółki.

Sieć Małpka Express opiera się na zasadach systemu partnerskiego. Partnerami prowadzącymi sklep mogą zostać zarówno osoby, które prowadzą własny sklep i chcą dołączyć do sieci, jak i ci, którzy dopiero myślą o otwarciu własnego biznesu.

Nawiązanie współpracy z siecią nie wymaga wkładu własnego. System partnerski odgrywa dużą rolę w rozwoju naszej sieci. Oferujemy atrakcyjny system rozliczeń i gwarantowane wynagrodzenie. Dzięki temu wielu handlowców decyduje się nawiązać z nami współpracę. Ci, którzy posiadają już własne sklepy mogą liczyć na dodatkowe wynagrodzenie w formie czynszu za wynajem powierzchni – tłumaczy Maciej Szturemski.

Małpka Express rozwija swoją sieć nie tylko terytorialnie, ale też poprzez testowanie i wprowadzanie nowego asortymentu. Stawia na synergię z najstarszym sklepem internetowym Merlin.pl. W ramach współpracy, w sklepach Małpka Express powstały punkty odbioru Merlina, gdzie klienci mogą bezpłatnie odebrać zakupy zamówione na stronie sklepu internetowego oraz na miejscu skorzystać z oferty bestsellerów. Obecnie tego rodzaju punkty są dostępne w ponad 100 sklepach Małpka Express, m.in. w województwie śląskim, wielkopolskim, łódzkim i mazowieckim.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram