Małe sklepy w dużych centrach

Autor: Redakcja
Data dodania: 31 stycznia 2018
Kategoria:
Foto: Żabka
Małe sklepy w dużych centrach

Sieć sklepów Żabka wchodzi do kolejnych centrów handlowych. W styczniu br. znana marka pojawiła się Galerii Karuzela Wodzisławiu Śląskim. 

Nowy sklep to jedenasty lokal sieci, który mieści się na terenie obiektu handlowego. Sklep Żabka o zlokalizowany jest pomiędzy salonami Martes Sport i Deichmann. Asortyment nowego punktu to przede wszystkim produkty znanych marek, ale także szeroka gama szybkich przekąsek, dań gotowych do podgrzania na miejscu czy kawa na wynos.

Wyniki poprzednio otwartych punktów sieci Żabka w podobnych lokalizacjach potwierdziły, że format naszych sklepów bardzo dobrze sprawdza się na terenie centrów handlowych. Szeroki pakiet usług oraz oferta ciepłych przekąsek i gorących napojów,  możliwych do kupienia na wynos w strefie Żabka Cafe, stanowią duże udogodnienie dla zabieganych klientów, pracowników oraz podróżnych – mówi Agata Michalska, manager ds. ekspansji w centrach handlowych.

Popularna sieć sklepów convenience należy do spółki Żabka Polska, którą łącznie ze sklepami działającymi pod szyldem Freshmarket ma około 4700 placówek.

Informacja o ofercie franczyzy Żabka znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram