Makro wprowadza usługę płatności on-line

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 czerwca 2014
Kategoria:

Makro

Makro Cash and Carry, sieć wielkopowierzchniowych hurtowni, wprowadziła usługę płatności przelewem za zakupy zrobione w sklepie on-line. Udogodnienie to jest odpowiedzią na rosnącą rolę nowoczesnych form płatności oraz oczekiwań klientów.

Szybkie przelewy internetowe, jak wynika z badań Narodowego Banku Polskiego, są najwyżej pozycjonowaną formą płatności przez sektor B2B. Płatność on-line za zakupy zrobione w sieci staje się nie tylko coraz popularniejsza, ale również coraz częściej oczekiwana przez klientów.

Wprowadzenie przez Makro usługi szybkiego transferu środków pieniężnych za pomocą systemu płatności PayU to nie tylko odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców. To również kolejne rozwiązanie pozwalające rozwijać wielokanałowość firmy - pod koniec 2013 roku Makro umożliwiło płatność kartą we wszystkich swoich halach wielkopowierzchniowych.

Sklep Makro Biuro Online powstał we wrześniu 2012 roku. Jego klientami są głównie biura, firmy, instytucje i szkoły. Ich liczba regularnie rośnie, co jest efektem stosowania rozwiązań uwzględniających preferencje osób robiących zakupy w sieci.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram