Makarun otworzy restaurację w Dubaju

Data dodania: 11 października 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Makarun Spaghetti and Salad
Makarun otworzy restaurację w Dubaju

Polska sieć spaghetterii Makarun Spaghetti and Salad przygotowuje się do otwarcia restauracji w Dubaju.

Jak powiedział nam Marcin Szworak, współwłaściciel franczyzowej sieci Makarun Spaghetti and Salad, restauracja zostanie otwarta w jednym z centrów handlowych w Dubaju.

Złożyliśmy swoją ofertę i zostaliśmy wybrani. Z tego, co wiem będziemy jedynym konceptem gastronomicznym wywodzącym się z Polski na tym food courcie – mówi Marcin Szworak.

Sieć spaghetterii Makarun Spaghetti and Salad przygotowuje się do otwarcia franczyzowych lokali we Wrocławiu i Gdańsku.

Firma planuje też poszerzenie działalności w Polsce. – Rynek polski jest bardzo chłonny i w dalszym ciągu brakuje na nim co najmniej kilkunastu pomysłów na biznes w gastronomii, które miałem okazję spotkać za granicą. Obecnie współtworzymy koncept franczyzowy „Frytki belgijskie w Krakowie”. Koncept został stworzony przez pasjonatów, a jednocześnie są to osoby mające doświadczenie w tej branży. Duże zainteresowanie nowymi punktami nie tylko w Krakowie - jak mogłaby sugerować nazwa - ale także w innych miastach jest dowodem na to, że cały czas jest miejsce na świeże pomysły – dodaje Marcin Szworak.

Informacja na temat szczegółów otwarcia lokalu Makarun Spaghetti and Salad znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram