Makarun otwiera się na Śląsk

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Makarun
Makarun otwiera się na Śląsk

Od 2 sierpnia br. klienci największego centrum handlowego Podbeskidzia -  Galerii Sfera, mogą korzystać z oferty punktu działającego pod tym charakterystycznym, biało-pomarańczowym szyldem. Jest to już 24 lokal marki w Polsce oraz piąty prowadzony w centrum handlowym.

Wybór Bielska-Białej jako miejsca otwarcia kolejnej restauracji był nieprzypadkowy. Jak przekonują przedstawiciele marki, miasto jest przecież głównym ośrodkiem administracyjnym, przemysłowym, kulturalnym, turystycznym, a także akademickim Podbeskidzia i jednym z ogólnopolskich liderów pod względem rozwoju gospodarczego.

O potencjale tego rynku świadczy obecność w Bielsku – Białej przedstawicielstw wielu międzynarodowych marek, stosunkowo niski wskaźnik bezrobocia i imponująca liczba zarejestrowanych podmiotów gospodarczych. Miasto jest też jednym z najprężniej działających ośrodków kulturalnym na Śląsku, które przyciąga turystów z różnych rejonów Polski i Świata. Wydarzenia typu Bielska Zadymka Jazzowa są przecież znane wszystkim z nas – wyjaśnia Karol Kożusznik, zastępca kierownika działu obsługi franczyzy Makarun,

Nowa restauracja sieci została otwarta w Galerii Sfera – największej i najnowocześniejszej galerii handlowej Podbeskidzia, z najszerszą ofertą handlową i kulinarną w regionie.

Oferta gastronomiczna Galerii Sfera, ze względu na szerokie i różnorodne portfolio dań jest jednym z naszych wyróżników. To wyróżnik, który przyciąga nie tylko robiących zakupy, ale sam w sobie jest celem odwiedzin naszego centrum. Dlatego bardzo skrupulatnie wybieramy nowych najemców, chcemy, żeby posiłki były przygotowywane z dobrych składników i pozwalały klientom spróbować smaków, z różnych zakątków świata. Makarun idealnie wpisuje się w ten koncept – podkreśla Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera.

Szczegóły na temat otwarcia lokalu w sieci Makarun znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram