Mają 30 salonów, planują kolejnych 10

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 lutego 2013
Kategoria:

pako_lerentePako Lorente, polski producent odzieży męskiej, otwierał do tej pory średnio 5 salonów rocznie. Teraz ekspansja przybierze na sile – plany firmy zakładają 10 nowych sklepów w 2013 roku.

Pako Lorente prowadzi 30 salonów – 4 własne i 26 franczyzowych. W tym roku firma planuje dalszy rozwój w oparciu o centra handlowe w dużych miastach. Powierzchnia sklepów w nowo otwieranych lokalizacjach to minimum 100-120 mkw. Jednocześnie Pako Lorente pracuje nad rearanżacją istniejących już placówek.

Do tej pory firma otwierała 5 sklepów rocznie, głównie w mniejszych miastach. Plany na ten rok są nieco bardziej ambitne – liczba ta ma się podwoić. Wszystko za sprawą lepszej rozpoznawalności marki wśród klientów i chęci firmy do zaistnienia w bardziej prestiżowych lokalizacjach.

Pako Lorente posiada też sklepy w Czechach i na Słowacji. Oprócz sprzedaży tradycyjnej firma prowadzi także sprzedaż w sklepie internetowym.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram