Lunch na dachu

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 października 2016
Kategoria:
Foto: Galeria Młociny
Olimp, Subway, Express Kuchnia Marché zaproponują zjęć posiłek na dachu.

Franczyzowe restauracje i bary zaproszą swoich klientów na posiłek na dachu jednej z warszawskich galerii handlowych.

Galeria Młociny (budowa tego budynku zostanie zakończona w 2018 roku) ujawniła plany dotyczące strefy gastronomicznej, która będzie jedynym takim miejscem w stolicy.

Jej food court będzie miał wyjście na zielony dach kompleksu, blisko tysiąc miejsc do siedzenia w środku i na zewnątrz oraz widok na Las Młociński. Pierwsi najemcy gastronomiczni Galerii Młociny to m.in. Olimp, Subway, Express Kuchnia Marché, KFC, Pizza Hut Express i Sevi Kebab.

Zobacz również: Przykładają wagę do smaku

Koncept architektoniczny food courtu oparty jest na nowoczesnej stylistyce i dużej ilości naturalnego światła, które wypełnia wnętrze. Podzielony zostanie na kilka różnych stref dostosowanych do potrzeb gości i zapewniających im komfortowe warunki, z tarasowo schodzącymi poziomami oraz widokiem na park na dachu i na plac centralny.

Jak pisaliśmy wcześniej, do końca tego roku w sieci Olimp będzie działać ponad 50 restauracji (własnych i franczyzowych łącznie). Express Kuchnia Marche zakończy ten rok z 22 franczyzowymi lokalami. Z kolei w sieci barów kanapkowych Subway, do końca tego roku będzie działać ponad 120 punktów na terenie całego kraju.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram