Lotos rozrasta się, drożeje i szuka szefa...

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 czerwca 2009
Kategoria:
logo_lotos.jpg
logo_lotos.jpgDo kwietnia tego roku sieć stacji Lotos powiększyła się o 10 nowych obiektów. Są to stacje własne i partnerskie. Do końca 2009 roku Lotos planuje rozbudować swoją sieć o kolejne 15 placówek.

– Oddane do użytku jeszcze w styczniu stacje w Rawiczu i Nowej Soli oraz nasz pierwszy MOP, uruchomiony w Kołbaskowie przy autostradzie A6, prowadzącej do Niemiec – wymienia Hanka Krzyżańska, prezes Lotos Paliw. W ramach systemu partnerstwa handlowego „Rodzina Lotos”. Spółka planuje uruchomić niebawem następne 3 stacje zlokalizowane w miejscowościach Przysucha, Brzezna i Wrzosy. We wrześniu natomisat Lotos Paliwa rozpoczynają budowę MOP-ów przy autostradach A2 i A4. Obiekty te zostaną oddane do użytku jeszcze na początku 2010 r.

30 maja, spółka podwyższyła cenę benzyny bezołowiowej 95 o 4 zł i benzyny bezołowiowej 98 o 8 zł za tysiąc litrów. Lotos przy tym zaznaczył, że termin i wysokość zmian cen na stacjach jest niezależną decyzją ich właścicieli.

Wczoraj po południu upłynął termin składania aplikacji przez kandydatów do nowego zarządu Grupy Lotos. Jak się nieoficjalnie dowiedział "Parkiet", wpłynęło łącznie ponad 20 kopert z życiorysami.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram