Lodziarnie tej sieci chwalą się wynikami

Data dodania: 23 czerwca 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy”
Udany początek sezonu w Olsztynie.

Olsztyńska Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” wystartowała na początku kwietnia br. Według szacunków operatora sieci, lodziarnię odwiedziło już łącznie 10 tys. osób.

Jubileuszowa klientka zamówienie złożyła w środę 22. czerwca. W nagrodę otrzymała bon na darmowe lody. Szczęśliwą klientką okazała się być Aleksandra Kamuda.

To dla mnie bardzo duże zaskoczenie i wielka radość. Uwielbiam lody z Wytwórni za ich naturalne składniki i za to, że za każdym razem mogę spróbować nowego smaku. Nie dziwi mnie też tak duża popularność tego miejsca - do tej pory w Olsztynie brakowało lodziarni z tego typu ofertą – mówi klientka.

Pani Ola w nagrodę otrzymała od Wytwórni bon na 10 darmowych pacek lodów. I, jak zapowiada, swoim szczęściem zamierza podzielić się z przyjaciółmi, zapraszając ich na lodowe przysmaki.

Swojego entuzjazmu nie kryje też Monika Gałązka, managerka lodziarni:

Cieszymy się, że w tak krótkim czasie udało nam się zachęcić tak wielu mieszkańców Olsztyna do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy zbudowani tym, jak dużym zainteresowaniem cieszą się nasze lody. Mamy przy tym nadzieję, że ten jubileusz to dopiero początek, a na koniec sezonu będziemy mogli pochwalić się 30 tys. zadowolonych klientów – zaznacza.

Pierwsza Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” powstała w ubiegłym roku w Białymstoku. Obecnie w całym kraju funkcjonuje już 10 tego typu lodziarni.

Do ich produkcji stosuje się wyłącznie naturalne składniki – świeże i „swojskie” mleko, jajka, śmietana oraz warzywa i owoce z ekologicznych hodowli. Do tego dochodzą liczne dodatki, jak chociażby brazylijskie kakao czy holenderska czekolada.

Sieć Wytwórnia Lodów Prawdziwych rozwija się we franczyzie. O szczegółach współpracy z tą marką można dowiedzieć się odwiedzając bazę systemów franczyzowych.

 

 

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram