Lodziarnia od zaraz – nowy koncept sprzedażowy

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Przedstawiciele sieci LodyBonano
Lodziarnia od zaraz – nowy koncept sprzedażowy

Franczyzowa sieć LodyBonano przygotowała nowy koncept sprzedażowy „Lodziarnia do zaraz”.

Jak informuje firma, ten niecodzienny model współpracy bazuje na w pełni wyposażonej i gotowej do uruchomienia lodziarni.
W tym modelu, franczyzobiorca ma szansę w zasadzie „od zaraz” rozpocząć współpracę z siecią w oparciu o przygotowany do działania lokal, co ważne, w sprawdzonej podczas poprzednich sezonów lokalizacji. To rozwiązanie wydaje się być szczególnie interesujące dla osób, którym zależy na czasie i nie chcą go tracić na żmudne poszukiwanie optymalnego miejsca dla swojego biznesu – wyjaśnia Aneta Nazaruk z sieci LodyBonano.

LodyBonano to sieć, która oferuje swoim franczyzobiorcom sprawdzony pomysł na lodowy biznes. Zapewnia kompletne narzędzia, dające możliwość uruchomienia lodziarni niemalże z dnia na dzień.

Przedstawiciele marki zapewniają nie tylko wsparcie doradcze dla franczyzobiorcy na każdym etapie, dzięki któremu może on czerpać z bogatego doświadczenia sieci, lecz także pomagają w uruchomieniu lodziarni. Mowa tu m.in. o uczestnictwie w grupie sprzedażowej, w ramach której partnerzy mają możliwość zakupu produktów w preferencyjnych cenach, a także pozyskania niezbędnego wyposażenia - maszyn marki Hard - Ice.

O skali sukcesu działających w ramach sieci lodziarni świadczy m.in. ich liczba. Pod marką działają 253 punkty franczyzowe. Firma prowadzi też 23 lodziarni własne.

Więcej szczegółów na temat współpracy z siecią LodyBonano znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram