LodyBonano promują sieć za pomocą gry interaktywnej

Autor: Redakcja
Kategoria:
Gra LodyBonano

Sieć franczyzowa LodyBonano stawia na kreatywną promocję. W tym roku firma przygotowała grę mobilną Lody Bonano do pobrania na urządzenia z systemami iOS i Android.

W zeszłym sezonie, na kanałach telewizyjnych o profilu dziecięcym Disney Chanel i Disney XD, królował spot reklamowy okraszony wpadającą w ucho piosenką. Z ogólnopolskich rozgłośni radiowych także dobiegały nas radosne dźwięki „lodowego” przeboju.

Na XI Targach Franczyzy 2013 odwiedzających stoisko witała wirtualna hostessa, która wzbudziła ogromne zainteresowanie nie tylko wśród zwiedzających, ale i wystawców.

W tym roku firma LodyBonano również przygotowała niespodziankę dla swoich fanów, zwłaszcza tych najmłodszych - grę mobilną Lody Bonano do pobrania na urządzenia z systemami iOS i Android.

LodyBonano to darmowa gra dla wszystkich miłośników lodowych przysmaków. Pozwala przenieść się w magiczny świat produkcji lodów i poznać krok po kroku etapy ich przygotowywania. Każdy może wcielić się w prawdziwego lodziarza i stworzyć wymarzony smakołyk. Mając do dyspozycji szeroką gamę wafelków, dodatków w postaci kolorowych posypek, błyszczących polew czy dekoracji, można wykreować własną kompozycję lub skorzystać z podpowiedzi sieci i przyrządzić deser z menu LodyBonano. Właściciel sieci zapowiada, że to nie koniec niespodzianek, ale na razie nie zdradza szczegółów.

Grę można pobrać z Google Play (na Androida) i iTunes (na platformy Apple'a).

Sprawdźcie ofertę franczyzową sieci Lody Bonano w nasze bazie systemów.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram