Lody Przygoda kusi zniżką na sprzęt do kręcenia lodów

Data dodania: 23 października 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Lody Przygoda

Franczyzowa sieć lodziarni Lody Przygoda rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu. Osobom, które do końca grudnia tego roku zdecydują się na współpracę firma oferuje tańszy sprzęt oraz zwalnia z opłaty franczyzowej przez cały pierwszy sezon.

Obecnie sieć Lody Przygoda ma 10 franczyzobiorców oraz zarządza 4 punktami własnymi.

Zaczynamy rozmawiać z kolejnymi kandydatami na franczyzobiorców - więc przygotowania do następnego sezonu są już rozpoczęte. Ważne jest, aby na spokojnie poszukać lokalizacji i przygotować punkt. Należy to robić z dużym wyprzedzeniem, aby nie popełnić błędów. Zły wybór lokalizacji, złe przygotowanie się do działalności nie przyniesie nam zysków w sezonie. Osobom, które zdecydują się do końca grudnia br. na współpracę z nami oferujemy tańszą maszynę do kręcenia lodów oraz zwolnienie z opłaty franczyzowej przez pierwszy sezon działalności – opowiada Łukasz Przygoda, właściciel sieci.

Dodaje, że firma ma też propozycję dla przedsiębiorców, którzy nie mają lokalu. Sieć rozwija również koncept mobilnych lodziarni, który - według zapewnień organizatora - zaczyna się cieszyć dużym zainteresowaniem.

Obecny sezon, który właśnie dobiegł końca Łukasz Przygoda ocenia tak:

W tym roku pogoda nam nie dopisała. Wszyscy to odczuliśmy, ale średnia wyszła bardzo dobra. Wszystkie punkty były rentowne, niektórzy partnerzy planują kolejne otwarcia, co dobrze świadczy o naszej współpracy.

Ofertę sieci Lody Przygoda możecie sprawdzić w naszej bazie franczyz.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram