Lody Marsjano kuszą lokalizacją przed centrami handlowymi

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 marca 2015
Kategoria:
Foto: Lody Marsjano

Foto: Lody Marsjano

Ogólnopolska sieć lodziarni Lody Marsjano ma gotowe lokalizacje przed centrami handlowymi. Oferta jest skierowana zarówno do obecnych franczyzobiorców, jak i nowych partnerów.

To już ostatni dzwonek dla tych, którzy chcieliby zainwestować we własną lodziarnię pod rozpoznawalnym szyldem. W tej branży przygotowania do sezonu rozpoczyna się zanim pojawią się pierwsze oznaki wiosny i lata.

Doświadczeni przedsiebiorcy są zgodni co do tego, że najlepsza pora na uruchomienie punktu to początek kwietnia. W przypadku dobrze zaplanowanej inwestycji lodziarnia może funkcjonować nawet do października. W tej branży kluczowa jest lokalizacja. Dlatego okolice galerii i pasaży handlowych są jednymi z najbardziej pożądanych - dobra lokalizacja jest gwarantem satysfakcjonującego zarobku.

Lody Marsjano oferuje franczyzę w miejscowościach powyżej 5 tys. mieszkańców. Opłata franczyzowa w przypadku tego konceptu w punktach stacjonarnych za kwiecień i wrzesień wyniesie 300 zł. W najgorętszym dla branży okresie, czyli od maja do sierpnia trzeba będzie zapłacić po 500 zł.

Firma oferuje wyłączność terytorialną. Możliwa jest współpraca w kilku formatach. To m.in. „wyspy” w supermarketach i galeriach handlowych, gdzie można działać przez cały rok, a także popularne już przyczepy mobilne, które są polecany ze względu na mobilność i brak opłat czynszu poza sezonem.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram