Lody Bonano wyruszają do Europy

Autor: Redakcja
Kategoria:
Lody Bonano wyrusza do Europy; Foto: Lody Bonano

Bieżący rok to czas silnego rozwoju marki LodyBonano. W ciągu 5 miesięcy sieć otworzyła ponad 80 lodziarni.

Popularna sieć rokrocznie podwaja liczbę punktów działających pod szyldem LodyBonano. W tym sezonie poczyniła krok do przodu i zgodnie z zapowiedzią ruszyła na podbój Europy. Na pierwszy ogień poszła Chorwacja i tak do szeregów sieci dołączyło malownicze miasto Zadar.

To pierwsza lodziarnia Bonano w tak egzotycznym miejscu, która powstała z ogromnym rozmachem, prace trwały niespełna 4 tygodnie, a wielkie otwarcie miało miejsce w drugiej połowie lipca.

Nie byliśmy pewni jak mieszkańcy Chorwacji przyjmą nasze lody, ponieważ na słonecznych wybrzeżach Dalmacji popularne są lody gałkowane – mówi Radosław Charubin, właściciel sieci.

–Od naszego franczyzobiorcy wiemy, że świderki LodyBonano okazały się sukcesem, a lodziarnia cieszy się ogromnym zainteresowaniem – dodaje.

Podjęto już nawet rozmowy o poszerzeniu współpracy na zasadach masterfranczyzy. Zagraniczny franczyzobiorca zafascynowany polskim konceptem zapowiedział chęć otwarcia kolejnych placówek w niedługim czasie.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą w ramach sieci LodyBonano, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram