Lody Bonano po sąsiedzku

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 stycznia 2018
Kategoria:
Foto: Lody Bonano
Lody Bonano po sąsiedzku

Jednym z celów franczyzowej sieci jest otwarcie partnerskich lodziarni w mniejszych miejscowościach, liczących od 3 tys. mieszkańców.

Jak dowiedział się portal franczyzawpolsce.pl, w nowym sezonie pod szyldem Lody Bonano będzie działać 274 punktów prowadzonych przez franczyzobiorców i 10 lodziarni własnych.

Tegorocznym celem firmy jest dotarcie z ofertą franczyzową do mniejszych miejscowości, liczących ponad trzy tysiące mieszkańców. Franczyzodawcy zależy także na zwiększeniu obecności w regionach, które nie były dotąd dość dobrze reprezentowane. Mowa o województwach: łódzkim, dolnośląskim, kujawsko-pomorskim.

W ramach sieci Lody Bonano możliwe są cztery modele współpracy. To lodziarnia stacjonarna (sprzedaż w lokalu własnym lub wynajętym), wyspa lodowa (całoroczna sprzedaż lodów w galeriach handlowych oraz współpraca w ramach konceptu Bonano Holiday – jest to sprzedaż lodów w miejscowościach turystycznych.cPonadto, można sprzedawać lody prosto z przyczepy gastronomicznej.

Więcej informacji na temat oferty franczyzy Lody Bonano znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram