Lody Bonano otwiera kolejne punkty za granicą

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 kwietnia 2015
Kategoria:
Foto: Lody Bonano

Foto: Lody Bonano

Franczyzowa sieć lodziarni nie poprzestaje na dalszej ekspansji na krajowym rynku. W tym sezonie, punkty gastronomiczne z jej szyldem pojawią się w Belgii i najprawdopodobniej w Wielkiej Brytanii. 

Jak informuje Anna Kiryluk, odpowiedzialna za rozwój sieci, wiele wskazuje na to, że w Chorwacji również powstanie drugi lokal Lodów Bonano.

Otwarcie punktu w Belgii jest już przesądzone. Umowa z franczyzobiorcą została podpisana. Wciąż natomiast prowadzimy zaawansowane rozmowy z zainteresowanym przedsiębiorcą z Wysp Brytyjskich. W zasadzie pozostała już tylko kwestia ustalenia szczegółów. Planujemy, że latem 2015 nasza lodziarnia pojawi się także i tam – dodaje.

W połowie miesiąca sieć poinformowała, że w tym roku na terenie całej Polski będzie działało około 230 jej punktów. To sprawia, że marka bardzo umacnia się na pozycji lidera pod względem liczby franczyzowych lodziarni w kraju.

Co ciekawe, dodatkowo firma podpisała już trzy umowy na realizację nowego konceptu prowadzenia lodowego biznesu – wprowadzonego od tego roku – lodobusa. To nic innego jak mobilna przyczepa, za pośrednictwem której można prowadzić sprzedaż lodów w miejscach, w których nie ma możliwości stworzenia stacjonarnej lodziarni – na plażach, deptakach a nawet na parkingach galerii handlowych.

Lodziarnie Lody Bonano oferują ponad 30 rodzajów lodów tzw. „świderków” w różnych smakach i wielu formach. Dodatkowo, niektóre punkty posiadają w sprzedaży również shake'i, jogurty i granity. Pierwsze lodziarnie tej sieci powstały w 2003 roku w Białymstoku.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram