Lodolandia za rok chce mieć 100 punktów sprzedaży

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 lipca 2014
Kategoria:
Lodolandia za rok chce mieć 100 punktów sprzedaży; Foto: Lodolandia

Lodolandia za rok chce mieć 100 punktów sprzedaży; Foto: Lodolandia

– W sezonie 2014 otworzyliśmy 14 punktów, dopinamy ostatnie 2 umowy na otwarcie lodziarni w tym sezonie. W sezonie 2015 (rozpocznie się 1 kwietnia i potrwa do 30 września), na który obecnie zbieramy zapisy planujemy otworzyć 100 punktów – mówi nam Marcin Olesiak z firmy Lodolandia.

Franczyzobiorcom firma daje m.in. lokalizację, czyli konkretne miejsce z gotową umową najmu powierzchni.

Jest to koncept oddany „pod klucz”- zaczynając od marketingu, dostawców czy niezbędnych pozwoleń i umów. Obecnie przy tzw. małych franczyzach nikt tego nie proponuje. Za współpracą pod naszym szyldem przemawia też fakt, że jedna osoba na zmianie poradzi sobie z poprowadzeniem sprzedaży – opowiada Marcin Olesiak.

Dodaje, że w segmencie mobilnych lodziarni oferujących lody świderki jest mała konkurencja. Ponadto jest to wysoko rentowny biznes, który przez 6 miesięcy da zarobić na cały rok.

Na sukces rozwoju tego konceptu pracuje też moda. Oprócz lodów i gofrów lodziarnie Lodolandia oferują tradycyjną oranżadę – dla wielu smak dzieciństwa i młodości.

Marka stała się rozpoznawalna dzięki atrakcyjnym lokalizacjom. – Nasze punkty usytuowane są przy popularnych centrach handlowych oraz powszechnie znanych miejscach Warszawy. Potencjalnych franczyzobiorców Lodolandia przyciąga też tym, że zapewniamy rabaty u dostawców komponentów do lodów i gofrów oraz dajemy dłuższą nawet do 3 lat gwarancję na maszynę do lodów – podsumowuje Marcin Olesiak.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram