Liczy się pomysł

Data dodania: 3 stycznia 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Al.Capone - Specjaliści od Alkoholu
„Zrób zakupy i odbierz książkę za 1 grosz”.

Po letniej promocji „Nie kiś ogórków w domu, kup 3 butelki czystej wódki i odbierz słoik z przysmakiem” czas na zimowe podarunki. W okresie Świąt i Nowego Roku sieć sklepów Al. Capone – Specjaliści od Alkoholu postanowiła zadbać o rozwój intelektualny swoich klientów.

Jej kolejne hasło promocyjne to: „Zrób zakupy i odbierz książkę za 1 grosz”. Taką promocja była dostępna do wyczerpania zapasów w franczyzowej sieci sklepów Al. Capone – Specjaliści od Alkoholu. Promocja była skierowana do koneserów whisky. Za zakupy tego szlachetnego trunku na kwotę min. 300 zł, klienci mieli możliwość nabycia za 1 grosz książki „Vademecum Whisky” autorstwa Jarosława Urbana.

Polecamy wywiad: Specjaliści od alkoholu odczarowują branżę

Pierwszy sklep pod szyldem  Al.Capone - Specjaliści od Alkoholu został otwarty w 2005 roku. Około trzech lat temu firmę uruchomiła franczyzę.
Minimalna kwota inwestycji w uruchomienie franczyzowego sklepu pod tym szyldem wynosi 150 tys. zł. Tych środków powinno wystarczyć na wyposażenie i pierwsze zatowarowanie (kwota jest uzależniona od wielkości sklepu i stanu lokalu).

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram