Pizzerie w stylu amerykańskim przyciągają franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 kwietnia 2015
Kategoria:
Foto: NYPD

Foto: NYPD

Franczyzowa sieć pizzerii New York Pizza Department (NYPD) pracuje nad uruchomieniem pierwszego lokalu w Toruniu, który powita swoich klientów w czerwcu tego roku. Właścicielami toruńskiej restauracji są Agata i Karol Chylińscy.

Pizzeria w Toruniu to kolejna placówka franczyzowa NYPD. Jak powiedział nam właściciel marki Tomasz Jench, będzie to pierwszy biznes restauracyjny franczyzobiorców z Torunia.

Powierzchnia lokalu, który będą prowadzić partnerzy wynosi 133 m². Najprawdopodobniej uruchomimy tu koncept zwykły z formatem pizzerii nocnej (New York Pizza Department i New York Pizza Department by night). Restauracja zostanie otwarta w pierwszej połowie czerwca – mówi o szczegółach inwestycji Tomasz Jench.

Franczyzodawca szykuje też otwarcie pizzerii w Radomiu. Obecnie trwają negocjacje dotyczące wynajmu lokalu.

New York Pizza Department powstała w 2009 roku w Krakowie. Menu lokali działających pod tym szyldem składa się z amerykańskich pizz, sałatek, makaronów oraz przekąsek. Przełomowym okresem w działalności firmy był rok 2014, kiedy został uruchomiony system franczyzowy i od razu otworzono dwie placówki franczyzowe w Krakowie.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy na krakowskim rynku oraz ugruntowana pozycja pozwala nam podzielić się naszymi umiejętnościami i wzmacniać siłę marki na polskim rynku gastronomicznym – podsumowuje właściciel sieci.

INK

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram