Mr Hamburger, firma działająca w sektorze usług gastronomicznych poinformowała o otwarciu nowej restauracji przy autostradzie A1, MOP Mszana- Północ. Jej nowy lokal - Leśne Runo (marka z portfelu Mr Hamburger) jest zlokalizowany przy stacji BP.
Nowy lokal ma łączną powierzchnię blisko 470 m². Umowa najmu została zawarta z BP Europa SE na czas określony do 15 kwietnia 2033 roku.
Sieć restauracji przydrożnych Leśne Runo powstała z inicjatywy Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki i jest rozwijana przez spółkę Leśne Runo od 2000 roku. Celem jej działalności jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji Leśne Runo, oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni.
Koncepcja rozwoju sieci restauracji zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą Leśne Runo spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food”.
INK